  • 593D686X9004C2TE3
593D686X9004C2TE3
advertisement
Manufacturer No:
593D686X9004C2TE3
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-593D686X9004C2TE3
Package:
Molded
Datasheet:
593D686X9004C2TE3
Description:
68μF 10% 125°C-Max -55°C-Min 275mOhm Molded
Step5Bar-code shipping tag
593D686X9004C2TE3
  • Package / Case
    Molded
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    68μF
  • Voltage - Rated DC
    0V
  • Depth
    3.2mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    275mOhm
  • Height
    2.5mm
  • Length
    6mm