5962-8762802RA
5962-8762802RA
16004-5962-8762802RA
Flip Flop D-Type Bus Interface Pos-Edge 3-ST 1-Element 20-Pin CDIP
In Stock : 999
Package
5962-8762802RA
ON Semiconductor598-NC7SZ74K8X8-VFSOP (0.091, 2.30mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Nexperia USA Inc.554-74HC74D,65214-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
ON Semiconductor598-MM74HC74AMX14-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Texas Instruments815-SN74HC74N14-DIP (0.300, 7.62mm)2-3 DaysAdd Compare
Texas Instruments815-SN74HC273DW20-SOIC (0.295, 7.50mm Width)2-3 DaysAdd Compare
ON Semiconductor598-MM74HC273WMX20-SOIC (0.295, 7.50mm Width)2-3 DaysAdd Compare
ON Semiconductor598-MM74HC175M16-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare