  • 5SGXMA7N2F45C2LN
5SGXMA7N2F45C2LN
advertisement
Manufacturer No:
5SGXMA7N2F45C2LN
HK JDW NO:
386-5SGXMA7N2F45C2LN
Package:
1932-BBGA, FCBGA
Datasheet:
5SGXMA7N2F45C2LN
Description:
3.9mm mm FPGAs Stratix® V GX Series 1932-BBGA, FCBGA 1mm mm
Quantity:
In Stock : 15468
Step5Bar-code shipping tag
5SGXMA7N2F45C2LN
  • Package / Case
    1932-BBGA, FCBGA
  • Operating Temperature
    0°C~85°C TJ
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • HTS Code
  • Voltage - Supply
    0.82V~0.88V
  • Supply Voltage
    0.85V
  • Terminal Pitch
    1mm
  • JESD-30 Code
    S-PBGA-B1932
  • Number of Outputs
    840
  • Number of I/O
    840
  • Height Seated (Max)
    3.9mm
  • Length
    45mm
  • Width
    45mm