  • 603-24-127JA4I
603-24-127JA4I
advertisement
Manufacturer No:
603-24-127JA4I
HK JDW NO:
668-603-24-127JA4I
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
603-24-127JA4I
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
603-24-127JA4I
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.130Lx0.102W 3.30mmx2.60mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    MHz Crystal
  • Frequency
    24MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    90Ohm
  • Load Capacitance
    12pF