  • 603-25-150JA4I8
603-25-150JA4I8
advertisement
Manufacturer No:
603-25-150JA4I8
HK JDW NO:
668-603-25-150JA4I8
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
603-25-150JA4I8
Description:
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Step5Bar-code shipping tag
603-25-150JA4I8
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Size / Dimension
    0.130Lx0.102W 3.30mmx2.60mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    MHz Crystal
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohms
  • Load Capacitance
    8pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±20ppm
  • Height Seated (Max)
    0.043 1.10mm