  • 637V16252I3T
637V16252I3T
advertisement
Manufacturer No:
637V16252I3T
HK JDW NO:
221-637V16252I3T
Datasheet:
637V16252I3T
Step5Bar-code shipping tag
637V16252I3T
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • JESD-609 Code
    e4
    XO (Standard)
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    162.5MHz
  • Frequency Stability
    ±100ppm
  • Current - Supply (Max)
    66mA
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.7mm
  • Operating Frequency
    162.5MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.067 1.70mm