  • 63NHG00B-690
63NHG00B-690
advertisement
Manufacturer No:
63NHG00B-690
Manufacturer:
Cooper Bussmann
HK JDW NO:
3283-63NHG00B-690
Package:
Datasheet:
Description:
Electric Fuse, 63A, 690VAC, 120000A (IR), Inline/holder, ROHS COMPLIANT