  • 64AC0311-24-9CS2650
64AC0311-24-9CS2650
advertisement
Manufacturer No:
64AC0311-24-9CS2650
HK JDW NO:
798-64AC0311-24-9CS2650
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
64AC0311-24-9CS2650
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Conductor Material
    Copper, Tinned
  • Jacket (Insulation) Material
    Polyester
  • Operating Temperature
    -65°C~125°C
  • Published
    2003
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Wire Gauge
    24 AWG
  • Voltage
    600V
  • Cable Type
    Hook-Up
  • Jacket Color
    White
  • Conductor Strand
    19/36
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.040 (1.02mm)