  • 67B5G2003003108R00
67B5G2003003108R00
advertisement
Manufacturer No:
67B5G2003003108R00
Manufacturer:
Laird Technologies EMI
HK JDW NO:
445-67B5G2003003108R00
Package:
Datasheet:
Description:
SP,CON,5,AU,TNR,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
67B5G2003003108R00
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Material
    Beryllium Copper
  • Shape
  • Mfr
    Laird Technologies EMI
  • Operating Temperature
  • Series
    B5G
  • Type
    Shield Finger
  • Plating
    Nickel
  • Attachment Method
  • Shelf Life
  • Storage/Refrigeration Temperature
  • Shelf Life Start
  • Height
    0.122" (3.10mm)
  • Length
    0.118" (3.00mm)
  • Width
    0.079" (2.00mm)