  • 7026S55JI
7026S55JI
advertisement
Manufacturer No:
7026S55JI
HK JDW NO:
668-7026S55JI
Package:
84-LCC (J-Lead)
Datasheet:
7026S55JI
Description:
Memory IC IDT7026
Step5Bar-code shipping tag
7026S55JI
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    84-LCC (J-Lead)
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Packaging
    Tube
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Technology
    SRAM - Dual Port, Asynchronous
  • Voltage - Supply
    4.5V~5.5V