  • 71321LA45JI
71321LA45JI
advertisement
Manufacturer No:
71321LA45JI
HK JDW NO:
668-71321LA45JI
Package:
52-LCC (J-Lead)
Datasheet:
71321LA45JI
Description:
Memory IC
Step5Bar-code shipping tag
71321LA45JI
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    52-LCC (J-Lead)
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Packaging
    Tube
  • Part Status
    Obsolete
  • Technology
    SRAM - Dual Port, Asynchronous
  • Voltage - Supply
    4.5V~5.5V