  • 7164L45DB
7164L45DB
advertisement
Manufacturer No:
7164L45DB
HK JDW NO:
668-7164L45DB
Package:
28-CDIP (0.600, 15.24mm)
Datasheet:
7164L45DB
Description:
Memory IC
Step5Bar-code shipping tag
7164L45DB
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
    28-CDIP (0.600, 15.24mm)
  • Supplier Device Package
    28-CerDip
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C TA
  • Packaging
    Tube
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Technology
    SRAM - Asynchronous
  • Voltage - Supply
    4.5V~5.5V