  • 71V65603S150BG
71V65603S150BG
advertisement
Manufacturer No:
71V65603S150BG
HK JDW NO:
668-71V65603S150BG
Package:
119-BGA
Datasheet:
71V65603S150BG
Step5Bar-code shipping tag
71V65603S150BG
  • Package / Case
    119-BGA
  • Supplier Device Package
    119-PBGA (14x22)
  • Operating Temperature
    0°C~70°C TA
  • Packaging
    Tray
  • Voltage - Supply
    3.135V~3.465V
  • Clock Frequency
    150MHz