  • 72V70800PFG
72V70800PFG
advertisement
Manufacturer No:
72V70800PFG
HK JDW NO:
668-72V70800PFG
Package:
64-LQFP
Datasheet:
72V70800PFG
Description:
3V~3.6V 72V70800 Signal switch 72V Series
Quantity:
In Stock : 12
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
72V70800PFG
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Package / Case
    64-LQFP
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tray
  • Series
    72V
  • Part Status
    Active
  • Type
    Multiplexer
  • Voltage - Supply
    3V~3.6V