  • 72V71643BC8
72V71643BC8
advertisement
Manufacturer No:
72V71643BC8
HK JDW NO:
668-72V71643BC8
Package:
144-LBGA
Datasheet:
72V71643BC8
Description:
3V~3.6V 72V71643 Signal switch 72V Series
Step5Bar-code shipping tag
72V71643BC8
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    144-LBGA
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    72V
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Type
    Multiplexer
  • Voltage - Supply
    3V~3.6V