  • 72V71650BB
72V71650BB
advertisement
Manufacturer No:
72V71650BB
HK JDW NO:
668-72V71650BB
Package:
144-BGA
Datasheet:
72V71650BB
Description:
3V~3.6V 72V71650 Signal switch 72V Series
Step5Bar-code shipping tag
72V71650BB
  • Package / Case
    144-BGA
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tray
  • Series
    72V
  • Part Status
    Active
  • Voltage - Supply
    3V~3.6V