  • 742C163683JP
742C163683JP
advertisement
Manufacturer No:
742C163683JP
HK JDW NO:
221-742C163683JP
Datasheet:
742C163683JP
Description:
Quantity:
In Stock : 5637
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
742C163683JP
    Select All
  • Factory Lead Time
    20 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.252Lx0.063W 6.40mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Part Status
    Active
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    68kOhm
  • Power Per Element
    62.5mW
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm