  • 744C083102JTR
744C083102JTR
advertisement
Manufacturer No:
744C083102JTR
HK JDW NO:
221-744C083102JTR
Package:
2012, Concave, Long Side Terminals
Datasheet:
744C083102JTR
Description:
Quantity:
In Stock : 10575
Step5Bar-code shipping tag
744C083102JTR
  • Package / Case
  • Number of Pins
    8
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2007
  • Size / Dimension
    0.200Lx0.126W 5.08mmx3.20mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Part Status
    Obsolete
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    1kOhm
  • Power Per Element
    125mW
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm