  • 744C083150JP
744C083150JP
advertisement
Manufacturer No:
744C083150JP
HK JDW NO:
221-744C083150JP
Package:
2012, Concave, Long Side Terminals
Datasheet:
744C083150JP
Step5Bar-code shipping tag
744C083150JP
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Package / Case
  • Number of Pins
    8
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2009
  • Size / Dimension
    0.200Lx0.126W 5.08mmx3.20mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Number of Terminations
    8
  • ECCN Code
    EAR99
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    15Ohm
    ARRAY/NETWORK RESISTOR
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.5W
  • Number of Elements
    1
  • Working Voltage
    200V
  • Size Code
    1220
  • Power Per Element
    125mW
  • Element Power Dissipation
    0.125W
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm