  • 752083221GPTR7
752083221GPTR7
advertisement
Manufacturer No:
752083221GPTR7
HK JDW NO:
221-752083221GPTR7
Package:
8-SRT
Step5Bar-code shipping tag
752083221GPTR7
  • Package / Case
    8-SRT
  • Number of Pins
    8
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2007
  • Size / Dimension
    0.465Lx0.080W 11.81mmx2.03mm
  • Tolerance
    ±2%
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
  • Number of Terminations
    8
  • ECCN Code
    EAR99
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    220Ohm
    Array/Network Resistors
  • Packing Method
    TR, 7 INCH
  • Number of Functions
    4
  • Rated Power Dissipation (P)
    1.2W
  • Number of Elements
    1
  • Working Voltage
    25V
  • Number of Resistors
    4
  • Circuit Type
    Isolated
  • Power Per Element
    160mW
  • Height Seated (Max)
    0.100 2.53mm