  • 752101333GPTR13
752101333GPTR13
advertisement
Manufacturer No:
752101333GPTR13
HK JDW NO:
221-752101333GPTR13
Package:
10-SRT
Step5Bar-code shipping tag
752101333GPTR13
  • Package / Case
    10-SRT
  • Number of Pins
    10
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2011
  • Size / Dimension
    0.565Lx0.080W 14.35mmx2.03mm
  • Tolerance
    ±2%
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
  • Number of Terminations
    10
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    33kOhm
    Array/Network Resistors
  • Packing Method
    TR, 13 INCH
  • Number of Functions
    1
  • Rated Power Dissipation (P)
    1.4W
  • Number of Elements
    9
  • Working Voltage
    25V
  • Size Code
    0856
  • Number of Resistors
    9
  • Circuit Type
    Bussed
  • Power Per Element
    80mW
  • Element Power Dissipation
    0.12W
  • First Element Resistance
    33000Ohm
  • Height Seated (Max)
    0.100 2.53mm