  • 752241473GP
752241473GP
advertisement
Manufacturer No:
752241473GP
Manufacturer:
CTS Resistor Products
HK JDW NO:
221-752241473GP
Package:
24-DRT
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
752241473GP
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    32 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    24-DRT
  • Number of Pins
    24
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    752
  • Published
    2011
  • Size / Dimension
    0.665Lx0.080W 16.89mmx2.03mm
  • Tolerance
    ±2%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    47kOhm
  • Number of Resistors
    22
  • Circuit Type
    Bussed
  • Power Per Element
    80mW
  • Height Seated (Max)
    0.100 2.53mm