  • 752241473GTR7
752241473GTR7
advertisement
Manufacturer No:
752241473GTR7
HK JDW NO:
221-752241473GTR7
Package:
24-DRT
Step5Bar-code shipping tag
752241473GTR7
  • Package / Case
    24-DRT
  • Number of Pins
    24
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2007
  • Size / Dimension
    0.665Lx0.080W 16.89mmx2.03mm
  • Tolerance
    ±2%
  • Part Status
    Obsolete
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    47kOhm
  • Number of Resistors
    22
  • Circuit Type
    Bussed
  • Power Per Element
    80mW
  • Height Seated (Max)
    0.100 2.53mm