  • 78SBWR50KLF
78SBWR50KLF
advertisement
Manufacturer No:
78SBWR50KLF
Manufacturer:
TT Electronics/BI
HK JDW NO:
860-78SBWR50KLF
Package:
Datasheet:
78SBWR50KLF
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
78SBWR50KLF
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Mounting Type
    Panel Mount
  • Resistive Material
    Cermet
  • Series
    78
  • Tolerance
    ±10%
  • Part Status
    Active
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    50kOhms
  • Power (Watts)
    1W