  • 7A-24.576MBGJ-T
7A-24.576MBGJ-T
advertisement
Manufacturer No:
7A-24.576MBGJ-T
HK JDW NO:
832-7A-24.576MBGJ-T
Datasheet:
7A-24.576MBGJ-T
Step5Bar-code shipping tag
7A-24.576MBGJ-T
  • Factory Lead Time
    19 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    7A
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Frequency
    24.576MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Height Seated (Max)
    0.053 1.35mm