  • 7B-10.000MBBK-T
7B-10.000MBBK-T
advertisement
Manufacturer No:
7B-10.000MBBK-T
Manufacturer:
TXC Corporation
HK JDW NO:
832-7B-10.000MBBK-T
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
7B-10.000MBBK-T
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
7B-10.000MBBK-T
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    7B
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    MHz Crystal
  • Frequency
    10MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    100Ohm
  • Load Capacitance
    20pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Height
    889μm
  • Height Seated (Max)
    0.041 1.05mm