  • 7H.51.0.230.0150
7H.51.0.230.0150
advertisement
Manufacturer No:
7H.51.0.230.0150
Manufacturer:
Finder Relays, Inc.
HK JDW NO:
306-7H.51.0.230.0150
Package:
Datasheet:
Description:
PTC PANEL HEATER 150W
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
7H.51.0.230.0150
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Series
    7H
  • Size / Dimension
    2.76Lx2.48W x 8.58 H 70.0mmx63.0mmx218.0mm