  • 7M-13.560MAHE-T
7M-13.560MAHE-T
advertisement
Manufacturer No:
7M-13.560MAHE-T
HK JDW NO:
832-7M-13.560MAHE-T
Datasheet:
7M-13.560MAHE-T
Step5Bar-code shipping tag
7M-13.560MAHE-T
  • Factory Lead Time
    21 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
    MHz Crystal
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    13.56MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    100Ohms
  • Load Capacitance
    12pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    2.4892mm