  • 7M-19.200MAHJ-T
7M-19.200MAHJ-T
advertisement
Manufacturer No:
7M-19.200MAHJ-T
HK JDW NO:
832-7M-19.200MAHJ-T
Datasheet:
7M-19.200MAHJ-T
Step5Bar-code shipping tag
7M-19.200MAHJ-T
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
    MHz Crystal
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    19.2MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    80Ohms
  • Load Capacitance
    18pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm