  • 7M-24.576MAAE-T
7M-24.576MAAE-T
advertisement
Manufacturer No:
7M-24.576MAAE-T
HK JDW NO:
832-7M-24.576MAAE-T
Datasheet:
7M-24.576MAAE-T
Step5Bar-code shipping tag
7M-24.576MAAE-T
  • Height
    711.2μm
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm
  • REACH SVHC
    No SVHC
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Part Status
    Discontinued
  • Frequency
    24.576MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
  • Load Capacitance
    12pF