  • 7M-25.000MDHJ-T
7M-25.000MDHJ-T
advertisement
Manufacturer No:
7M-25.000MDHJ-T
HK JDW NO:
832-7M-25.000MDHJ-T
Datasheet:
7M-25.000MDHJ-T
Step5Bar-code shipping tag
7M-25.000MDHJ-T
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Part Status
    Active
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±20ppm
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Factory Lead Time
    21 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C