  • 7M-26.000MBBK-T
7M-26.000MBBK-T
advertisement
Manufacturer No:
7M-26.000MBBK-T
HK JDW NO:
832-7M-26.000MBBK-T
Datasheet:
7M-26.000MBBK-T
Description:
CRYSTAL 26.0000MHZ 20PF SMD
Step5Bar-code shipping tag
7M-26.000MBBK-T
    Select All
  • Factory Lead Time
    21 Weeks
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Part Status
    Active
    MHz Crystal
  • Depth
    2.5mm
  • Frequency
    26MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
  • Load Capacitance
    20pF
  • Height
    711.2μm
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm