  • 7Q19204003
7Q19204003
advertisement
Manufacturer No:
7Q19204003
Manufacturer:
TXC Corporation
HK JDW NO:
832-7Q19204003
Package:
4-SMD, No Lead
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
7Q19204003
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    19 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -30°C~80°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2011
  • Series
    7Q
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    TCXO
  • Max Operating Temperature
    80°C
  • Min Operating Temperature
    -30°C
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Frequency
    19.2MHz
  • Output
    Clipped Sine Wave
  • Base Resonator
    Crystal
  • Height
    1.0922mm
  • Height Seated (Max)
    0.043 1.10mm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    2.4892mm