  • 7R-40.000MEEC-T
7R-40.000MEEC-T
advertisement
Manufacturer No:
7R-40.000MEEC-T
Manufacturer:
TXC Corporation
HK JDW NO:
832-7R-40.000MEEC-T
Package:
Datasheet:
7R-40.000MEEC-T
Description:
Crystal 40MHz ±10ppm (Tol) ±10ppm (Stability) 9pF FUND 80Ohm 4-Pin SMD T/R