  • 80D222P050JB2D
80D222P050JB2D
advertisement
Manufacturer No:
80D222P050JB2D
Manufacturer:
United Chemi-Con
HK JDW NO:
856-80D222P050JB2D
Description:
2.2mF Capacitor 30% Aluminum
Step5Bar-code shipping tag
80D222P050JB2D
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
  • Tolerance
    30%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Rated
    50V
  • Capacitance
    2.2mF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Diameter
    25mm