  • 825F6R2E
825F6R2E
advertisement
Manufacturer No:
825F6R2E
HK JDW NO:
547-825F6R2E
Datasheet:
825F6R2E
Step5Bar-code shipping tag
825F6R2E
technical specifications, attributes, parameters and parts with similar specifications to 825F6R2E .
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~275°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    1.062Lx1.094W 26.98mmx27.79mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    6.2Ohm
  • Max Power Dissipation
    25W
  • Height
    15.0622mm
  • Height Seated (Max)
    0.556 14.12mm