  • 8N3SV75EC-0124CDI
8N3SV75EC-0124CDI
advertisement
Manufacturer No:
8N3SV75EC-0124CDI
HK JDW NO:
668-8N3SV75EC-0124CDI
Package:
6-CLCC
Datasheet:
8N3SV75EC-0124CDI
Description:
VCXO Programmable Timers FemtoClock® NG Series IDT8N3SV75EC 75MHz 6-CLCC
Step5Bar-code shipping tag
8N3SV75EC-0124CDI
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tray
  • Voltage - Supply
    3.135V~3.465V
  • Frequency
    75MHz