  • 8N3SV75FC-0100CDI
8N3SV75FC-0100CDI
advertisement
Manufacturer No:
8N3SV75FC-0100CDI
HK JDW NO:
668-8N3SV75FC-0100CDI
Package:
6-CLCC
Datasheet:
8N3SV75FC-0100CDI
Description:
VCXO Programmable Timers FemtoClock® NG Series IDT8N3SV75FC 100MHz 6-CLCC
Step5Bar-code shipping tag
8N3SV75FC-0100CDI
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tray
  • Voltage - Supply
    2.375V~2.625V
  • Frequency
    100MHz