  • 9B-54.000MAAE-B
9B-54.000MAAE-B
advertisement
Manufacturer No:
9B-54.000MAAE-B
HK JDW NO:
832-9B-54.000MAAE-B
Datasheet:
9B-54.000MAAE-B
Step5Bar-code shipping tag
9B-54.000MAAE-B
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.453Lx0.197W 11.50mmx5.00mm
  • Frequency
    54MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
  • Load Capacitance
    12pF
  • Height
    3.683mm
  • Height Seated (Max)
    0.145 3.68mm