  • A22L-GA-24-20M
A22L-GA-24-20M
advertisement
Manufacturer No:
A22L-GA-24-20M
HK JDW NO:
607-A22L-GA-24-20M
Package:
Datasheet:
A22L-GA-24-20M
Step5Bar-code shipping tag
A22L-GA-24-20M
  • Operating Temperature
    -20°C~55°C
  • Voltage - Rated DC
    24V
  • Current Rating (Amps)
    10A AC/DC
  • Voltage - Rated AC
    110V
  • Circuit
    DPST-NO
  • Switch Function
    Off-Mom
  • Panel Cutout Dimensions
    Circular - 22.30mm Dia