  • A24-HABMM-P5I
A24-HABMM-P5I
advertisement
Manufacturer No:
A24-HABMM-P5I
Manufacturer:
Digi
HK JDW NO:
249-A24-HABMM-P5I
Package:
Datasheet:
A24-HABMM-P5I
Description:
A24-HABMM-P5I datasheet pdf and RF Antennas product details from Digi stock available at HK JDW
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
A24-HABMM-P5I
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Cable
  • Mounting Type
    Connector Mount
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2013
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    MMCX Male
  • Power Rating
    60mW
  • Frequency
    2.4GHz
  • Cable Length
    127mm
  • Gain
    2.1dBi
  • Antenna Type
    Whip, Straight
  • Number of Bands
    1
  • Frequency Group
    UHF 2GHz~3GHz
  • Length
    177.8mm