  • A700D227M004ATE010
A700D227M004ATE010
advertisement
Manufacturer No:
A700D227M004ATE010
HK JDW NO:
417-A700D227M004ATE010
Package:
Description:
Cap Aluminum Organic 220uF 4VDC 20% (7.3 X 4.3 X 2.8mm) SMD 0.01 Ohm 5000mA 2000h 125°C T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
A700D227M004ATE010
    Select All
  • Number of Terminals
    2
  • Product Weight (g)
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Organic
  • Construction
    Flat
  • Polarity
    Polar
  • Voltage
    4VDC