  • A814AY-180M=P3
A814AY-180M=P3
advertisement
Manufacturer No:
A814AY-180M=P3
Manufacturer:
Toko
HK JDW NO:
4668-A814AY-180M=P3
Package:
Datasheet:
A814AY-180M=P3
Description:
A814AY-180M=P3 datasheet pdf and Fixed Inductors product details from Toko stock available at Utmel
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
A814AY-180M=P3
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Terminal Shape
    WRAPAROUND
  • Shape/Size Description
    CYLINDRICAL PACKAGE
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tolerance
    20%
  • Number of Terminations
    2
  • ECCN Code
    EAR99
  • HTS Code
  • Shielding
    Unshielded
  • Number of Functions
    1
  • Inductance
    33 μH
  • Test Frequency
    0.1MHz
  • Current
    1.72A
  • Inductor Application
    HIGH CURRENT INDUCTOR
  • Terminal Placement
    DUAL ENDED
  • Inductor Type
    GENERAL PURPOSE INDUCTOR
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    95mOhm
  • Inductance-Nom (L)
    18 µH
  • Height
    5mm
  • Length
    11.3mm
  • Width
    9.7mm