  • A920CY-1R0M=P3
A920CY-1R0M=P3
advertisement
Manufacturer No:
A920CY-1R0M=P3
Manufacturer:
Toko
HK JDW NO:
4668-A920CY-1R0M=P3
Package:
Datasheet:
A920CY-1R0M=P3
Description:
A920CY-1R0M=P3 datasheet pdf and Fixed Inductors product details from Toko stock available at Utmel
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
A920CY-1R0M=P3
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    20%
  • Shielding
    Shielded
  • Depth
    6.2mm
  • Inductance
    1 μH
  • Current
    2.44A
  • Max DC Current
    3.84A
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    17mOhm
  • Height
    2.5mm
  • Length
    6.3mm
  • Width
    6.2mm