  • AB-10TB10-80K
AB-10TB10-80K
advertisement
Manufacturer No:
AB-10TB10-80K
HK JDW NO:
46-AB-10TB10-80K
Package:
2-SMD, Non-Standard
Datasheet:
AB-10TB10-80K
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
AB-10TB10-80K
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    2-SMD, Non-Standard
  • Series
    AB-10T
  • Size / Dimension
    0.394Dia 10.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Color
    White, Cool
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ)
    24V
  • CCT (K)
    8000K
  • Flux @ 25°C, Current - Test
    100lm
  • Height Seated (Max)
    1.024 26.00mm