  • AB-19.200MAGE-T
AB-19.200MAGE-T
advertisement
Manufacturer No:
AB-19.200MAGE-T
Manufacturer:
TXC Corporation
HK JDW NO:
832-AB-19.200MAGE-T
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
AB-19.200MAGE-T
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
AB-19.200MAGE-T
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    19 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    AB
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Part Status
    Active
  • Type
    MHz Crystal
  • Capacitance
    12pF
  • Frequency
    19.2MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    80Ohm
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Height Seated (Max)
    0.041 1.05mm