  • AB-EZP24A-B3-K13
AB-EZP24A-B3-K13
advertisement
Manufacturer No:
AB-EZP24A-B3-K13
HK JDW NO:
46-AB-EZP24A-B3-K13
Package:
1212 (3030 Metric)
Datasheet:
AB-EZP24A-B3-K13
Description:
2.4W 24V CCT 1300K PC AMBER 3030
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
AB-EZP24A-B3-K13
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    1212 (3030 Metric)
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    AB-EZP
  • Size / Dimension
    0.118Lx0.118W 3.00mmx3.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Color
    Amber
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ)
    24V
  • Viewing Angle
    120°
  • Temperature - Test
    25°C
  • Wavelength
    1300K
  • Height Seated (Max)
    0.020 0.52mm