  • AB-FB02408-19712-8A1
AB-FB02408-19712-8A1
advertisement
Manufacturer No:
AB-FB02408-19712-8A1
HK JDW NO:
46-AB-FB02408-19712-8A1
Quantity:
In Stock : 6
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
AB-FB02408-19712-8A1
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Series
    AB-FB
  • Size / Dimension
    5000.00mm Lx15.00mm W
  • Feature
    IP68
  • Color
    Red, Green, Blue, White (RGBW)
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ)
    24V
  • Viewing Angle
    120°
  • Current - Test
    750mA Red 750mA Green 750mA Blue 750mA White
  • Lumens/Watt @ Current - Test
    18 lm/W Red 58 lm/W Green 14 lm/W Blue
  • CRI (Color Rendering Index)
    80
  • Lens Type
    Flat
  • Temperature - Test
    25°C
  • Flux @ Current/Temperature - Test
    108lm Red 290lm Green 70lm Blue 492lm White
  • Wavelength
    623nm Red 520nm Green 445nm Blue
  • Height
    14.00mm