  • ABC2-3.6864MHZ-D4Z-T
ABC2-3.6864MHZ-D4Z-T
advertisement
Manufacturer No:
ABC2-3.6864MHZ-D4Z-T
Manufacturer:
Abracon LLC
HK JDW NO:
5-ABC2-3.6864MHZ-D4Z-T
Package:
Description:
Crystal 3.6864MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 140Ohm 4-Pin CSMD T/R