  • ABLS-4.9152MHZ-D-T
ABLS-4.9152MHZ-D-T
advertisement
Manufacturer No:
ABLS-4.9152MHZ-D-T
HK JDW NO:
5-ABLS-4.9152MHZ-D-T
Package:
HC-49/US
Description:
CRYSTAL 4.9152MHZ 18PF SMD
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ABLS-4.9152MHZ-D-T
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    HC-49/US
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    ABLS
  • Size / Dimension
    0.449Lx0.185W 11.40mmx4.70mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Type
    MHz Crystal
  • Frequency
    4.9152MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    180Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Height Seated (Max)
    0.165 4.20mm